Basket

Praca

E-MAIL MARKETING SPECIALIST

  1. Zakres obowiązków:
    • Zarządzanie i segmentacja aktualnej bazy mailingowej
    • Tworzenie harmonogramu działań e-mail marketingowych w oparciu o strategię marketingową marki
    • Przygotowywanie i dystrybucja newsletterów
    • Analiza i raportowanie prowadzonych działań marketingowych
    • Automatyzacja działań e-mail marketingowych
  2.  Wymagania:
    • Znajomość i umiejętność obsługi narzędzi marketing automation
    • Znajomość i umiejętność analizowania działań marketingowych w Google Analytics
  3. Oferujemy:
    • Wynagrodzenie: 2500 - 3000zł
    • Umowę o pracę
    • Praca w pozytywnym i uśmiechniętym zespole nad jednym z prężniej rozwijających się projektów modowych w Polsce

SEO SPECIALIST

    • Przygotowanie strategii pozycjonowania naszych serwisów internetowych
    • Codzienny monitoring prowadzonych kampanii SEO
    • Optymalizacja naszych serwisów internetowych pod kątem SEO
    • Pozycjonowanie naszych serwisów internetowych
    • Analizowanie efektywności działań oraz raportowanie wyników
    • Tworzenie zaplecza pozycjonerskiego dla naszych portali (Wordpress)
  2. Wymagania:
    • Poparte przykładami doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów internetowych oraz sklepów online
    • Bardzo dobra znajomość narzędzi Google: Analytics, Search Console
    • Podstawowa znajomość HTML oraz CSS
    • Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność samodzielnego wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
    • Wynagrodzenie: 2500 - 3000zł

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV z podaniem w tytule nazwy stanowiska na adres: mateusz.juja@gmail.com.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl